top of page

29 May Cmt

|

zoom

'geleceğini kendin yaz' çemberi

"hayatınızda neyi başarmayı umuyorsunuz ve nasıl bir insan olmak istiyorsunuz?" sorusunu yanıtlamak çok zordur.

atölyenin kayıtları dolmuştur, teşekkür ederiz.
Diğer etkinlikleri gör

detaylar

29 May 2021 18:00 – 30 May 2021 20:30

zoom

etkinlik hakkında

"Hayatında neyi başarmayı umuyorsun ve nasıl bir insan olmak istiyorsun?" sorusu çoğumuza hiç sorulmamıştır. Ya da bazen geleceğe dair hayaller kurar, planlar yaparız ama çoğunlukla bunlar da somut ve gerçekçi olmaktan uzaktır.

Geleceğin belirsiz olması bizi çoğunlukla kaygılandırır. Ancak bir hedef belirlemek de çok zordur, çünkü hedefi belirlerseniz başarıyı ve başarısızlığı da tanımlamış olursunuz. Bu birçok insan için oldukça korkutucudur. Bir hedef belirlemezseniz de bir yere varamazsınız.

"Geleceğini Kendin Yaz" atölyesi* geleceğe dair gerçekçi hedeflerle bir plan oluşturmanız ve bunun için harekete geçmenize yardımcı olmak için tasarlanmış, her bir oturumu (aralarla beraber) 150 dakika süren, iki günlük bir atölyedir. 

Atölye'nin ilk gününde yapılacak etkinliklerle sistematik bir biçimde üç ila beş yıl sonraki ideal geleceğinizi hayal edeceksiniz. Geleceğinizi sizin için en iyi olacak şekilde oluşturabilseydiniz, hayatınız nasıl olurdu? İdeal geleceğinizi oluştururken hayran olduğunuz insanları, daha iyi yapabileceğiniz şeyleri, eğitim ve kariyer hedeflerinizi, hangi alışkanlıkları geliştirmek istediğinizi, aile yaşamınızı, sosyal ağınızı ve boş zaman aktivitelerinizi göz önünde bulundurmanız istenecek. 

Atölyenin ikinci gününde ideal geleceğinizi göz önünde bulundurarak hedeflerinizi ve yol haritanızı belirleyecek ve önceliklendirecek, olası engelleri ve çözüm yollarını düşünerek ideal geleceğinizi tasarlayacaksınız. 

Atölye, çalışmanın verimliliği adına maksimum 5 kişiden oluşacaktır. 

Ücret: 200 TL 

* Bu atölye bilimsel temellere dayanmaktadır. Kaynakça, talep eden atölye katılımcıları ile paylaşılacaktır.


  • 2 saat 30 dakika

    1. gün

    zoom

  • 2 saat 30 dakika

    2. gün

    zoom

bu etkinliği paylaş

bottom of page